1. Gwarancją potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości opłaty za jedną dobę/za domek.
  Wpłata zadatku oznacza, że Gość zapoznał się i akceptuje ten regulamin. W chwili odnotowania zadatku na naszym koncie lub przesłaniu potwierdzenia bankowego – rezerwacja jest zagwarantowana. W przypadku braku wpłaty zadatku w terminie 3 dni od daty dokonania rezerwacji, rezerwacja zostanie automatycznie anulowana. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu. W przypadku wcześniejszej rezygnacji nie zwracamy opłaty za czas niewykorzystanego pobytu. 

   
 2. Opłata za pobyt według cennika.
   
 3. Podczas procesu zakwaterowania, gość jest zobowiązany do okazania dowodu tożsamości oraz zapłaty reszty należności bądź przedstawienia potwierdzenia przelewu. 
   
 4. Do jednego domku przynależy jedno miejsce parkingowe dla jednego samochodu, za każdy kolejny samochód należy dopłacić 30,00zł za dobę. 
   
 5. Opłata klimatyczna 1,50zł za osobę/za dobę (bez względu na wiek) – opłata jest pobierana w dniu przyjazdu i przekazywana do UG Sztutowo. 
   
 6. Kaucję zwrotną w wysokości 300zł – którą pobieramy w dniu przyjazdu przy zameldowaniu, zwracamy w dniu wyjazdu (po sprawdzeniu stanu domku). Po otrzymaniu karty elektronicznej zalecamy upewnić się, że wyposażenie i stan domku jest zgodny z opisem, a jakiekolwiek usterki i braki należy natychmiast zgłosić. Na koniec rezerwacji, stan domku będzie ponownie sprawdzany. Gość obiektu ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób. 
   
 7. Gość jest zobowiązany do pozostawienia domku w stanie zbliżonym do stanu pierwotnego w dniu zakwaterowania oraz pozostawieniu naczyń kuchennych oraz urządzeń w czystości. 
   
 8. W przypadku naruszenia regulaminu właściciel obiektu może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która go narusza. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do żądań właściciela, w szczególności zapłaty za uszkodzenia i zniszczenia oraz opuszczenia terenu obiektu. 
   
 9. Doba hotelowa trwa od godziny 15.00 w dniu przyjazdu do godziny 10.00 w dniu wyjazdu. 
   
 10. Nieuzgodnione przedłużenie pobytu po godzinie 10.00 w dniu wyjazdu skutkuje zapłatą za następną dobę (brak zwrotu kaucji), bez możliwości korzystania dalej z domku.  
   
 11. W wypadku, gdy opłacono wyłącznie zadatek, rezerwacja domku obowiązuje do godz. 22.00 w dniu przyjazdu. Po tej godzinie, gdy goście się nie pojawią zadatek przepada, a domek może zostać wynajęty kolejnym gościom. 
   
 12. Obiekt i domki nie są przystosowane do przyjmowania zwierząt. Jesteśmy jednak elastyczni i może się zdarzyć w wyjątkowych sytuacjach, że Gość będzie mógł zabrać ze sobą zwierzę, ale na ustalonych warunkach i po wcześniejszej konsultacji z nami.12a. warunki dot. przyjazdu ze zwierzętami: Akceptujemy tylko małe zwierzaki. Psy najwyżej do 10kg max, które muszą być pod stałą opieką swoich opiekunów. Wyprowadzanie ich celem załatwienia się tylko i wyłącznie poza teren obiektu Nadmórz. Powinny być zawsze na smyczy i w kagańcu. Muszą posiadać aktualną książeczkę szczepień. Właściciele obiektu Nadmórz nie biorą żadnej odpowiedzialności za zwierzęta Gości, pełna odpowiedzialność spoczywa na właścicielach zwierząt. Za wszelkie zniszczenia i nieporządek stworzone przez zwierzę, odpowiada jego właściciel, również materialnie. Zwierzęta nie mogą spać w łóżkach które są własnością obiektu Nadmórz. Nie mogą być pozostawiane na terenie obiektu, ani w domkach bez opieki właścicieli. Właściciel zwierzaka zobowiązany jest do posprzątania po nim w domku, jak i na całym terenie obiektu Nadmórz. Dodatkowy koszt za przyjazd ze zwierzakiem to 30,00 zł za dobę. 
   
 13. Liczba wynajmujących domek jest ograniczona do 6 osób, łącznie z dziećmi. 
   
 14. Dla komfortu wszystkich Gości, cisza nocna obowiązuje w godzinach 22:00-07:00. W tych godzinach osoby korzystające z naszych usług zobowiązane są do zachowania się tak, by nie zakłócać spokoju innych Gości. Nie ponosimy odpowiedzialności za niedogodności związane z hałasem z sąsiednich nieruchomości, a także za przerwy w dostarczaniu mediów (prądu, wody czy Internetu). 
   
 15. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa zabronione jest używanie w domkach urządzeń elektrycznych niestanowiących stałego wyposażenia. Dodatkowo w domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia wyrobów tytoniowych i papierosów elektronicznych (dotyczy również łazienek i tarasów). Palenie dozwolone jest w wyznaczonym do tego miejscu (altana). 
   
 16. Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy wartościowe pozostawione w domkach i na terenie całego ośrodka.
   

 17. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa ani za znajdujące się w nim mienie. Parking obiektu jest niestrzeżony. 
   

 18. W trosce o bezpieczeństwo podczas nieobecności w domkach powinny być zamknięte wszystkie drzwi i okna, a w szczególności okna dachowe – ponadto nie należy pozostawiać bez nadzoru włączonych urządzeń elektrycznych, a w szczególności kuchenki i żelazka, (prosimy o zamykanie domków kartą bądź kodem. Powoduje to odłączenie prądu w domku dla bezpieczeństwa, nie powoduje to odłączenia lodówki).
   

 19. Dzieci przebywające na terenie ośrodka powinny być pod stałą opieką osób dorosłych. Prosimy nie pozostawiać dzieci bez nadzoru. Szczególną ostrożność prosimy zachować przy grillu, na parkingu oraz na placu zabaw. 
   

 20. Korzystanie przez Dzieci z placu zabaw tylko i wyłącznie pod nadzorem rodziców, lub dorosłych opiekunów. 
   

 21. W przypadkach zagrożenia życia i zdrowia innych Gości ośrodka, oraz w przypadkach narażenia na zniszczenie domku i jego zawartości, dopuszcza się wejście właścicieli i służb mundurowych do domku podczas nieobecności Gości. 
   

 22. Dbając o Państwa bezpieczeństwo zabrania się pobytu osób trzecich na terenie obiektu.
   

 23. Obiekt Nadmórz jest całodobowo monitorowany. 
   

 24. Regulamin obiektu Nadmórz  podaje się do wiadomości poprzez zamieszczenie na stronie internetowej www.nadmorz.pl, poprzez powieszenie na tablicy informacyjnej oraz w każdym domku. 
   

Powyższy regulamin zatwierdzony został przez właściciela obiektu Nadmórz i obowiązuje od dnia 08.05.2018 r.

REGULAMIN OBIEKTU NADMÓRZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drodzy Goście, włożyliśmy ogrom pracy i zaangażowania w stworzenie wymarzonego Nadmórz.

Przebiliśmy głową niejeden mur, pokonaliśmy niemożliwe, ale też włożyliśmy mnóstwo serca.
Dlatego bardzo prosimy o docenienie naszych starań, wzajemny szacunek, przestrzeganie regulaminu, a na pewno wszystkim będzie nam dobrze się tu spędzało czas
Dziękujemy!


 

 

 

 

 1. pl
 2. en